Hungarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Komló, Komlói, Baranya, Dél-Dunántúl: 7300

7300

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Komló, Komlói, Baranya, Dél-Dunántúl
Qytet :Komló
Rajon 3 :Komlói
Rajon 2 :Baranya
Rajon 1 :Dél-Dunántúl
Vend :Hungari
Kodi Postar :7300

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hungarian (HU)
Kodi Rajoni :HU-BA
gjerësi :46.19128
gjatësi :18.26191
Zona Koha :Europe/Budapest
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Komló, Komlói, Baranya, Dél-Dunántúl është e vendosur në Hungari.Kodi i saj është zip 7300.

Të tjerët u kërkohet në
Komló, Komlói, Baranya, Dél-Dunántúl,7300 ©2014 kodin postar Query