УнгаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Bélapátfalva, Bélapátfalvai, Heves, Észak-Magyarország: 3346

3346

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Bélapátfalva, Bélapátfalvai, Heves, Észak-Magyarország
Град :Bélapátfalva
Регионот 3 :Bélapátfalvai
Регионот 2 :Heves
Регионот 1 :Észak-Magyarország
Земја :Унгарија
Поштенски :3346

Други Информации
Јазик :Hungarian (HU)
Регионален Код :HU-HE
ширина :48.05273
должина :20.34859
Временска Зона :Europe/Budapest
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Bélapátfalva, Bélapátfalvai, Heves, Észak-Magyarország се наоѓа во Унгарија. Нејзините поштенски код е 3346.

Другите се е достапен
Bélapátfalva, Bélapátfalvai, Heves, Észak-Magyarország,3346 ©2014 Поштенски Пребарување