Hungarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Csorna, Csornai, Győr-Moson-Sopron, Nyugat-Dunántúl: 9301

9301

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Csorna, Csornai, Győr-Moson-Sopron, Nyugat-Dunántúl
Qytet :Csorna
Rajon 3 :Csornai
Rajon 2 :Győr-Moson-Sopron
Rajon 1 :Nyugat-Dunántúl
Vend :Hungari
Kodi Postar :9301

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hungarian (HU)
Kodi Rajoni :HU-GS
gjerësi :47.60153
gjatësi :17.24998
Zona Koha :Europe/Budapest
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Csorna, Csornai, Győr-Moson-Sopron, Nyugat-Dunántúl është e vendosur në Hungari.Kodi i saj është zip 9301.

Të tjerët u kërkohet në
Csorna, Csornai, Győr-Moson-Sopron, Nyugat-Dunántúl,9301 ©2014 kodin postar Query