Hungarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Budapest, Budapesti, Pest, Közép-Magyarország: 1037

1037

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Budapest, Budapesti, Pest, Közép-Magyarország
Qytet :Budapest
Rajon 3 :Budapesti
Rajon 2 :Pest
Rajon 1 :Közép-Magyarország
Vend :Hungari
Kodi Postar :1037

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hungarian (HU)
Kodi Rajoni :HU-BU
gjerësi :47.56361
gjatësi :19.00943
Zona Koha :Europe/Budapest
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Budapest, Budapesti, Pest, Közép-Magyarország është e vendosur në Hungari.Kodi i saj është zip 1037.

Të tjerët u kërkohet në
Budapest, Budapesti, Pest, Közép-Magyarország,1037 ©2014 kodin postar Query