Hungarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Hévízgyörk, Aszódi, Pest, Közép-Magyarország: 2192

2192

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Hévízgyörk, Aszódi, Pest, Közép-Magyarország
Qytet :Hévízgyörk
Rajon 3 :Aszódi
Rajon 2 :Pest
Rajon 1 :Közép-Magyarország
Vend :Hungari
Kodi Postar :2192

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hungarian (HU)
Kodi Rajoni :HU-PE
gjerësi :47.63159
gjatësi :19.52004
Zona Koha :Europe/Budapest
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Hévízgyörk, Aszódi, Pest, Közép-Magyarország është e vendosur në Hungari.Kodi i saj është zip 2192.

Të tjerët u kërkohet në
Hévízgyörk, Aszódi, Pest, Közép-Magyarország,2192 ©2014 kodin postar Query