Hungarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Csősz, Abai, Fejér, Közép-Dunántúl: 8122

8122

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Csősz, Abai, Fejér, Közép-Dunántúl
Qytet :Csősz
Rajon 3 :Abai
Rajon 2 :Fejér
Rajon 1 :Közép-Dunántúl
Vend :Hungari
Kodi Postar :8122

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hungarian (HU)
Kodi Rajoni :HU-FE
gjerësi :47.03684
gjatësi :18.41272
Zona Koha :Europe/Budapest
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Csősz, Abai, Fejér, Közép-Dunántúl është e vendosur në Hungari.Kodi i saj është zip 8122.

Të tjerët u kërkohet në
Csősz, Abai, Fejér, Közép-Dunántúl,8122 ©2014 kodin postar Query