Hungarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kisecset, Rétsági, Nógrád, Észak-Magyarország: 2655

2655

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kisecset, Rétsági, Nógrád, Észak-Magyarország
Qytet :Kisecset
Rajon 3 :Rétsági
Rajon 2 :Nógrád
Rajon 1 :Észak-Magyarország
Vend :Hungari
Kodi Postar :2655

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hungarian (HU)
Kodi Rajoni :HU-NO
gjerësi :47.93586
gjatësi :19.31262
Zona Koha :Europe/Budapest
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kisecset, Rétsági, Nógrád, Észak-Magyarország është e vendosur në Hungari.Kodi i saj është zip 2655.

Të tjerët u kërkohet në
 • 2655 Kisecset,+Rétsági,+Nógrád,+Észak-Magyarország
 • 3272 Woorndoo,+Moyne,+Far+country,+Victoria
 • 542105 542105,+Iko+Ekpe-Rem,+Akampa,+Cross+River
 • 272101 272101,+Dekina,+Dekina,+Kogi
 • 7332 Cheviot+Street,+Waiau,+7332,+Hurunui,+Canterbury
 • None Portugal,+Lebrija,+Soto,+Santander
 • X5248 San+Ignacio,+Córdoba
 • 15210 Brižių+k.,+Buivydžiai,+15210,+Vilniaus+r.,+Vilniaus
 • None El+Portillo+del+Zacate,+Santa+Marta,+Yorito,+Yoro
 • 531118 531118,+Ndiya,+Ini-Ikono,+Akwa+Ibom
 • 3920 Para+Street,+Taumarunui,+3920,+Ruapehu,+Manawatu-Wanganui
 • 75172 Pforzheim,+Pforzheim,+Karlsruhe,+Baden-Württemberg
 • 314 Beipu+Township/北埔鄉,+Hsinchu+County/新竹縣
 • None Bogotá,+Bogotá,+Bogotá+D.C.
 • 431140 Ударный/Udarny,+Зубово-Полянский+район/Zubovo-Polyansky+district,+Мордовия+республика/Mordovia+republic,+Приволжский/Volga
 • 6021 Bidwill+Street,+Mt+Cook,+6021,+Wellington,+Wellington
 • 12320 Tupac+Amaru,+12320,+Pangoa,+Satipo,+Junín
 • 38440-224 Rua+Paissandu,+Centro,+Araguari,+Minas+Gerais,+Sudeste
 • 330101 330101,+Okpe,+Okpe,+Delta
 • 04212 Castro+de+Filabres,+04212,+Almería,+Andalucía
Kisecset, Rétsági, Nógrád, Észak-Magyarország,2655 ©2014 kodin postar Query