Hungarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Tiszabura, Tiszafüredi, Jász-Nagykun-Szolnok, Észak-Alföld: 5235

5235

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Tiszabura, Tiszafüredi, Jász-Nagykun-Szolnok, Észak-Alföld
Qytet :Tiszabura
Rajon 3 :Tiszafüredi
Rajon 2 :Jász-Nagykun-Szolnok
Rajon 1 :Észak-Alföld
Vend :Hungari
Kodi Postar :5235

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hungarian (HU)
Kodi Rajoni :HU-JN
gjerësi :47.44969
gjatësi :20.46172
Zona Koha :Europe/Budapest
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Tiszabura, Tiszafüredi, Jász-Nagykun-Szolnok, Észak-Alföld është e vendosur në Hungari.Kodi i saj është zip 5235.

Të tjerët u kërkohet në
Tiszabura, Tiszafüredi, Jász-Nagykun-Szolnok, Észak-Alföld,5235 ©2014 kodin postar Query