Hungarikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bácsalmás, Bácsalmási, Bács-Kiskun, Dél-Alföld: 6430

6430

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bácsalmás, Bácsalmási, Bács-Kiskun, Dél-Alföld
Qytet :Bácsalmás
Rajon 3 :Bácsalmási
Rajon 2 :Bács-Kiskun
Rajon 1 :Dél-Alföld
Vend :Hungari
Kodi Postar :6430

Informacione të Tjera
Gjuhë :Hungarian (HU)
Kodi Rajoni :HU-BK
gjerësi :46.12396
gjatësi :19.32633
Zona Koha :Europe/Budapest
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bácsalmás, Bácsalmási, Bács-Kiskun, Dél-Alföld është e vendosur në Hungari.Kodi i saj është zip 6430.

Të tjerët u kërkohet në
Bácsalmás, Bácsalmási, Bács-Kiskun, Dél-Alföld,6430 ©2014 kodin postar Query