УнгаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Dör, Csornai, Győr-Moson-Sopron, Nyugat-Dunántúl: 9147

9147

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Dör, Csornai, Győr-Moson-Sopron, Nyugat-Dunántúl
Град :Dör
Регионот 3 :Csornai
Регионот 2 :Győr-Moson-Sopron
Регионот 1 :Nyugat-Dunántúl
Земја :Унгарија
Поштенски :9147

Други Информации
Јазик :Hungarian (HU)
Регионален Код :HU-GS
ширина :47.59585
должина :17.29911
Временска Зона :Europe/Budapest
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Dör, Csornai, Győr-Moson-Sopron, Nyugat-Dunántúl се наоѓа во Унгарија. Нејзините поштенски код е 9147.

Другите се е достапен
Dör, Csornai, Győr-Moson-Sopron, Nyugat-Dunántúl,9147 ©2014 Поштенски Пребарување