УнгаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Kisecset, Rétsági, Nógrád, Észak-Magyarország: 2655

2655

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Kisecset, Rétsági, Nógrád, Észak-Magyarország
Град :Kisecset
Регионот 3 :Rétsági
Регионот 2 :Nógrád
Регионот 1 :Észak-Magyarország
Земја :Унгарија
Поштенски :2655

Други Информации
Јазик :Hungarian (HU)
Регионален Код :HU-NO
ширина :47.93586
должина :19.31262
Временска Зона :Europe/Budapest
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Kisecset, Rétsági, Nógrád, Észak-Magyarország се наоѓа во Унгарија. Нејзините поштенски код е 2655.

Другите се е достапен
Kisecset, Rétsági, Nógrád, Észak-Magyarország,2655 ©2014 Поштенски Пребарување