УнгаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Debrecen, Debreceni, Hajdú-Bihar, Észak-Alföld: 4048

4048

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Debrecen, Debreceni, Hajdú-Bihar, Észak-Alföld
Град :Debrecen
Регионот 3 :Debreceni
Регионот 2 :Hajdú-Bihar
Регионот 1 :Észak-Alföld
Земја :Унгарија
Поштенски :4048

Други Информации
Јазик :Hungarian (HU)
Регионален Код :HU-DE
ширина :47.52997
должина :21.63936
Временска Зона :Europe/Budapest
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Debrecen, Debreceni, Hajdú-Bihar, Észak-Alföld се наоѓа во Унгарија. Нејзините поштенски код е 4048.

Другите се е достапен
Debrecen, Debreceni, Hajdú-Bihar, Észak-Alföld,4048 ©2014 Поштенски Пребарување