УнгаријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Magyaregregy, Komlói, Baranya, Dél-Dunántúl: 7332

7332

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Magyaregregy, Komlói, Baranya, Dél-Dunántúl
Град :Magyaregregy
Регионот 3 :Komlói
Регионот 2 :Baranya
Регионот 1 :Dél-Dunántúl
Земја :Унгарија
Поштенски :7332

Други Информации
Јазик :Hungarian (HU)
Регионален Код :HU-BA
ширина :46.25150
должина :18.30801
Временска Зона :Europe/Budapest
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Magyaregregy, Komlói, Baranya, Dél-Dunántúl се наоѓа во Унгарија. Нејзините поштенски код е 7332.

Другите се е достапен
Magyaregregy, Komlói, Baranya, Dél-Dunántúl,7332 ©2014 Поштенски Пребарување